Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!
Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Montevideo, Bog te video

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Montevideo, Bog te video Empty Montevideo, Bog te video Čet Mar 03, 2011 9:18 am

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

FILM I TV SERIJA

Glavna tema filma i TV serije je istorijski uspeh naše reprezentacije u Montevideu 1930. godine i osvajanje trećeg mesta na Prvom svetskom prvenstvu u fudbalu, kao i ličnosti mladih fudbalera koji su svojim entuzijazmom i talentom ostvarili veliki uspeh, proneli slavu svoje zemlje u svetu i postali istinske zvezde i prave legende. Blagoje-Moša Marjanović i Aleksandar Tirnanić – Tirke bili su više od zvezda i još mnogo godina kasnije markantne figure u našem fudbalu.

Igrani film se sastoji iz dva dela. Radnja prvog filma je smeštena u Beogradu i ima nekoliko paralelnih tokova. U njemu se upoznajemo sa fudbalerima i njihovim sudbinama, njihovim ljubavima, prijateljstvima i brojnim iskušenjima. Saznajemo kako se živelo u Srbiji i Beogradu 30-ih godina prošlog veka. Film govori o svemu što je pratilo fudbalere i rukovodstvo pred Prvi Mundijal i kako su se izborili da odu u Montevideo.

Radnja drugog filma se dešava u Urugvaju i prvo prati uzbudljivo dvonedeljno putovanje brodom naše reprezentacije do Urugvaja, a zatim učešće naše zemlje na Prvom svetskom prvenstvu u Montevideu na kojem je osvojila treće mesto.

TV serija koja nosi naziv “Montevideo, Bog te video!” ima 15 epizoda. Prve epizode TV serije nas upoznaju sa prilikama u Beogradu tridesetih godina XX veka, fudbalskim utakmicama u gradu, sukobima unutar fudbalske organizacije i pripremama za odlazak na Prvi Mondijal u glavni grad Urugvaja, Montevideo. Ostale epizode govore o putovanju u Montevideo i mnogim komičnim dogodovštinama sa ove velike avanture. Poslednje epizode svedoče o tri utakmice na Prvenstvu i osvajanju trećeg mesta naših reprezentativaca, kao i o njihovom trijumfalnom povratku u Beograd.


Da li vam se sviđa film? Meni se jakoo jakooo dopao, nekoliko puta sam ga gledala.. srecan

https://helpmotion.serbianforum.info

2Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Čet Mar 03, 2011 9:29 am

~Death Ripper~

~Death Ripper~

I meni. Bas je dobro snimljen, jedva cekam drugi deo.♥

3Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sub Mar 12, 2011 10:00 am

marija <3

marija <3

Ja nisam gledala xDDDD svake nedelje odlažem xDDDD

4Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sub Mar 12, 2011 11:23 pm

-LoLcic-

-LoLcic-
Urednik
Urednik

Gledao sam.dobar film,ali nije premasio moja ocekivanja ne
ali gledacu i drugi deo 100%

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu