Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Helpmotion
Registrujte se na Helpmotion! Na forumu možete zatražiti bilo kakvu vrstu pomoći. Klikom na Register pridružićete nam se!
Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zahtev-Skin (look) za forum Selena Gomez Serbia

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Milica3100

Milica3100

Zahtevam: Skin (Look)
Slike:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Boje:Želim da budu proletne. Žuta, svetlo zelena, lepa narandžasta, uglavnom da se slaže uz slike. :)
Opis:
Forum se zove Selena Gomez Serbia, željela bih da to i piše na logo-u.

Welcome messages: Ukoliko stvarno volite o popularnu pevačicu, ovo je pravo mesto za Vas! Imate oficijalnu galeriju, možete pročitati Selenine poruke fanovima i sve njene novosti! Naći tekstove SVIH njenih pesama, najnovije spotove, pogledati emisije u kojima učestvuje Selena! A i, ako je ne volite, imamo specijalan dio sa ostalim poznatim ličnostima!! Imamo dio Zabava, gde igramo sve moguće forumske igrice i zabavljamo se, tako da osim što ćete saznati sve novosti, ODLIČNO ćete se zabaviti!! Pa, šta čekate? Otiđite na forum, i registrujte se!

Neka sav tekst koji piše na logo-u bude u prelepom fontu.

Slike lepo uklopite i vidite to što je bezbojnim slovima napisano? Željela bih da to nekako zamutite da se ne primeti. :)

Tražim celokupan skin, navigacije, ikonice, pst new, post reply, online ona čuda, ama znate na šta mislim :D i ono na za Čatboks, lepo da se ukrasi-uredi.

Valjda je to sve, ako mi padne još nešto na pamet, javiću Vam se! :)

Hvala! :<3:

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

Verzija skina?

https://helpmotion.serbianforum.info

Milica3100

Milica3100

JU! Znala sam da sam nešto zaboravila! :D PunBB je verzija. :)

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

Molila bih te da ne dupliras postove. Koristi opciju EDIT! A pre toga pročitaj pravila! Kada zahtev bude prihvaćen obavestićemo te!:)

https://helpmotion.serbianforum.info

-LoLcic-

-LoLcic-
Urednik
Urednik

DUPLI POST OBRISAN

Escape

Escape
Administrator
Administrator

Zahtev prihvaćen.

Milica3100

Milica3100

Ja sam rekla izvinite na spamu! Samo sam htela da pitam da li je zahtev prihvaćen.

Escape

Escape
Administrator
Administrator

da milice.

Zahtev Prihvaćen

Milica3100

Milica3100

OK. Thanks! srecan

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

Milice molila bih te na ne spamuješ više, previše spamuješ! srecan

https://helpmotion.serbianforum.info

Milica3100

Milica3100

nemojte ovo shvatiti kao spam jer nije.
Setila sam se da Vam kažem, da skin bude u prolećnom fazonu. srecan
I da bude baš lepo urađen. Hvala! srecan

Milica3100

Milica3100

PROTEST!!

Pogledaj te listu čekanja:

Japan Mania Serbia
Celebrity Stars
Avril Balkan
Selena Gomez Serbia
Rihanna Serbia
Your Site

Kako to da je moj skin četvrti?!? Pre neki dan bio je drugi, tačno ispod Celebrety Stars Forum skina! Pogledaj te kako se "držite" liste čekanja:

Miley Cyrus Fans-Počelo sa radom-Naručeno 15 marta-Loše
Japan Mania Serbia-Završeno-Naručeno 10 marta-Dobro
Celebrity Stars-Završeno-Naručeno 11 marta-Dobro
Avril Balkan-Završeno-Naručeno 11 marta-Dobro
Selena Gomez Serbia-Nije završeno-Naručeno 11 marta-Loše
Rihanna Serbia-Nije završeno-Naručeno 12 marta-Loše
Your Site-Završeno-Naručeno 14 marta-Loše

Protestujem jer, skinovi za Your Site (naručen 14 marta)i Miley Cyrus Fans (naručen 15 marta), jedan ste krenuli praviti (naručen 15 marta), a drugi ste završili (naručen 14 marta)! Ja i marija<3, čekam od 11 marta, a ona od 12 za skin, a vi nikad! Nije pošteno!!! Još sam ja bila druga, pa ste me maknuli na četvrtu! Nije pošteno! Ako nećete da pravite skinove recite, a ne da mi mislimo da ćete uraditi, pa da čekamo mjesec dana, dok drugi dobiju za četri dana!!

-LoLcic-

-LoLcic-
Urednik
Urednik

Ne smes isati,u boji kao prvo
kao drugo protestuj adminima na pm,jer ako ti se ne svidja usluga slobodno mozes da odustanes....

AnGie ^^

AnGie ^^
Administrator
Administrator

Prvo nemoj da se odmah svadjas, drugo bez dizajnera smo, trece pisanje u boji je zabranjeno, cetvrto pisanje velikim slovima je zabranjeno, peto nemas pravo na protest, sesto nisi bila druga vec cetvrta, jer listu cekanja niko ne dira osim mene a meni nije u interesu da menjam red zahteva svejedno mi je. Zao mi je ako nisi zadovoljna mi tako radimo. I ne znam sta znaci ovo lose, dobro, lose, dobro. Bices kaznjena zbog ovoga jer si vec nekoliko puta opomenuta zbog prethodno navedenih razloga. Bices banovana na 3 dana. Ne zelim raspravu na forumu! Tema se LOCKUJE!

https://helpmotion.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu